Příšerné! Nad nejšílenějšími nehty roku 2018 zůstává rozum stát! Co na ně říkáte vy?

Celý rok vás zásobuji galeriemi krásných nehtů, povedeným nail artem, recenzemi i návody a moc mě to baví! Ale upřímně? Také se vždy po roce nemohu dočkat této jedinečné speciální silvestrovské „inspirace“. A tady je! KONEČNĚ. Slečny, dámy i pánové, užijte si ty nejšílenější nehty roku 2018 a skvěle se bavte!

Co tu dnes všechno máme?

Profesionální práce i nešťastné omyly, tím je naplněn dnešní silvestrovský speciál. Zajímá vás, jak se může práce zručné manikérky změnit na šílený výtvor vhodný leda do muzea kuriozit? A jak takové dílo vypadá? Pokračujte ve čtení a valte oči!

Začneme zlehka

Občas je šílenost a jistá míra nevkusu záměrná, občas se nehty jednoduše nepovedou. Takovými případy už jsem se hojně zaobírala v minulých dílech Nejšílenějších nehtů světa, takže proto tu tentokrát máte pouze ochutnávku.   A po ní pokračujeme rovnou na hlavní chod!

39399776_265525210949265_5432904935316389888_n
Nehoda? Kdepak, záměr!


Vidíte to co já? Úlet. A teď si vemte, že takovéto nehty nejsou jako ty předchozí jen absencí praxe a vědomostí manikérky, ale naprosto vážně (tedy, ve většině případů) braná manikúra.

Chtěly byste snad vy něco podobného na svých nehtech?

A tyhle jste viděly? 

Silvestrovský speciál plný šílených nehtových kreací u nás už není žádnou novinkou. Tomuto dílu totiž předcházely další tři články! A nebyly o nic méně šílené nebo zábavné. Vrhněte se na ně:
8


Nail Sunny – genialita nebo šílenství?


11V hlavním městě Ruska, Moskvě, najdete několik beauty salónů nesoucích název Nail Sunny.  Řetězec salónů, který založily jisté sestry Movsisyanovy, se dostal do celosvětového povědomí, avšak ne vždy v jednoznačně pozitivním světle. Jak je to možné?

 
Na internetu se salon zviditelnil nejen krásnými a precizními manikúrami a neuvěřitelnými proměnami (z opravdu nesmírně zanedbaných a zničených nehtů jako lusknutím prstu na překrásné salónové drápky), ale především šílenými kreacemi, které dnes v galerii můžete… obdivovat?

Mezi jejich výtvory, nad kterými opravdu zůstává rozum stát, patří třeba nehtová vemínka, ze kterých po zmáčknutí stříká mléko, měkké 3D zadečky, které po stlačení kadí, pohyblivé mrkající oči, 3D smrkající nosy, vlasaté nehty, trojrozměrná hanbatá manikúra kyprých tvarů, no zkrátka se zdá, že na nehtech dokáží vytvořit snad cokoli.

Sestry Movsisyanovy si rozhodně vzaly za své, že v nail artu se fantazii meze nekladou. V mnoha případech už je to ale opravdu moc! Co na to říkáte vy? Koukněte do galerií.


A to je pro tento rok vše! Je načase pustit se do novoročních oslav.

Za celý tým NaniNails vám všem přeji úspěšný vstup do nového roku a na nehtech vždy jen tu nejkrásnější manikúru!

Mějte se krásně!

Zdroje:

https://www.instagram.com/nail_sunny/

https://www.instagram.com/deadlynails/

https://www.instagram.com/nail_sunny/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/natashaleeblogger/

https://www.instagram.com/perfect10customnails/

https://www.instagram.com/nailsby_evon/

https://www.instagram.com/nail_unistella/

https://www.reddit.com/r/

https://breakrulesnotnails.wordpress.com/

http://adventuresinacetone.com/

https://www.yelp.com/
https://timesofindia.indiatimes.com/

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.