Vylaďte Vánoce do detailu společně s manikúrou!

Po bytě se vám line vůně vanilky, v troubě odpočívá trocha lineckého a zbývá už jen nachystat vánoční ozdoby. Sváteční nálada je tady! Pojďme si společně prozradit, co je letošním hitem vánoční manikúry a nejen to! Pohodlně se usaďte a vnímejte to kouzlo Vánoc. Příjemné čtení!

Ledové pohlazení aneb nevinná bílá

Každoročním trendem Vánoc je sváteční škála barev. I letos je hlavní představitelkou bílá, která vás příjemně naladí do sváteční atmosféry. Překrásné bělostné a třpytivé ozdoby všude kolem, věnce, svícny, ubrusy, a když se počasí podaří, bílou pokrývku najdeme i v přírodě. Poletující vločky jsou všude kolem a dopadnout mohou i na vaše nehty. Pokud jste fanynka spíše přirozených nehtů, ale přesto se chcete nechat inspirovat módními trendy, zazářit můžete se samolepkou s vánočním motivem a vytvořit tak perfektní „christmas look“. Že toužíte po něčem víc extra? Hoďte na nehty lehce mrazivý podklad ve formě bílého gelu, přidejte pár třpytících se hvězd a parádu uděláte jedna dvě! Šup do galerie pro nápady!

Tip: Pletky s pletenými nehty? Cože? Skvělý doplněk nejen k vánoční manikúře! Nechte svoji fantazii obohatit tímto jedinečným nail artem.

Rudá královna

Ne nadarmo se červená považuje za královnu Vánoc. Vždyť i jedním ze symbolů těchto svátků je červené jablko, které si snad každý z nás, plný očekávání, rozkrojí na Štědrý den. Na vonícím stromečku nechybí červené mašličky a baňky, na dárcích zakroucené stuhy a na nehtech romanticky zářící červené třpytky. Skvěle ladí se zlatou, stříbrnou i letošní favoritkou bílou. Koneckonců červená k nehtům i vánočním svátkům vždycky patřila a patřit bude. Volba je tedy na vás. Bude to matná červená a k ní tolik oblíbené norské vzory, anebo vyzkoušíte něco víc bláznivého v podobě sněhuláků a roztomilých sobů? Vyberte si třeba některý z odstínů UV gelů Classic nebo z naší široké nabídky gel laků. Věřím, že nešlápnete vedle.

Zajímavost: Tušíte, jak se slaví takové francouzské Vánoce? V této oblíbené destinaci se svátky nesou ve znamení Otce Vánoc neboli  Pere Noël. O štědrovečerní večeři „le reveillon“ si neodmyslitelně pochutnáte na spoustě vína, ale taky na ústřicích nebo pečené šunce.
Zajímavé jsou Vánoce i v Irsku, které symbolizují zelené dekorace a svíčky svítící po celou Štědrou noc. Na stole najdete mléko, chléb, a s otevřenými dveřmi čekáte na příchod Ježíše. Pěkné, že? 🙂

Šťastné a zelené!

Zelená barva nám připomíná vůni jehličí (někomu možná ne zrovna líbeznou vůni hořícího stromečku z prskavek), ale nakonec je to právě zelená, která dodává to pravé kouzlo Vánoc. No co by to bylo za Štědrý den bez stromečku?! Přirozený tvar nehtů je jako dělaný na zdobení s tímto vzorem. Přidá se trocha třpytek symbolizující světýlka, na špičku stromku zlatá hvězda, sem tam padající vločka a krásný nail art je na světě!

Vánočních barev je opravdu spousta, cukroví ještě víc a kapřích kostí nepočítaje! Což o to, přebytečná sváteční kila jako každý rok přežijete, kapří kosti máte natrénované, ale ta manikúra! Ta bude letos dokonalá, dámy!

Veselé prožití svátků vánočních vám přeje kočka NANI, mňau!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.