S novým rokem přichází i nové kolekce!

Recenze - S novým rokem přichází i nové kolekce!

06.01.2020

Ne, nespletla jsem si množné číslo s jednotným. Za to mi je velkou ctí vám oznámit, že nový rok nám nadělil ne jednu, ale hned DVĚ nové kolekce gel laků! A já mám za úkol vám je představit. Tak dávejte pozor, poznávací jízda právě začíná.

1
Let It Snow!

Přes Vánoce nám toho sice moc nenasněžilo. Ale sníh není to jediné, co vám může v následujících dnech vzít dech. Teda alespoň do té doby, dokud nespatříte tuhle novou kolekci gel laků. Čeká v ní na vás spousta dechberoucích zimních odstínů. Na nehtech tak můžete mít:

2

Uuuf, to je odstínu, viďte? Až z toho jde hlava kolem. Já sama si nemohu vybrat, který odstín se mi líbí více. Asi nezbyde nic jiného, než si je na drápkách vyzkoušet hezky jeden po druhém!

A co by to bylo za představení kolekce, kdybych vám sem nepřidala i nějakou tu fotoinspiraci. Galerie v odstínech Let It Snow! už na vás čeká.

Time to Warm Up

Tematicky pojmenovaná kolekce Time to Warm Up aneb „Čas se zahřát“ přichází s další řadou gel laků. Ty vám sice nezahřejí ruce, ale za to pohladí duši a potěší oko. S touto kolekcí vaše nehty zazáří všude, kam jen vejdete. Jaké odstíny vám přinese?

3

A bez inspirace ani ránu, to dá rozum! :)

Co mají společného?

Jak jste si možná stihly všimnout, obě kolekce nám nabízejí něco trochu jiného. Jedna je plná chladných a úžasných odstínů. Ta druhá nabízí hřejivé barvy, které okamžitě evokují pocit teplé deky a hořícího krbu.

Je však několik věcí, které mají společné. Například to, že jsou obě z řady gel laků Professional. To znamená, že je s nimi modeláž nehtů velmi snadná. Ale také to, že vaše nehty vydrží krásně až 3 týdny. Všechny gel laky skvěle kryjí už v první vrstvě. A aby toho nebylo málo, vytvrdit je můžete jak v UV lampě, tak i LED lampě.

Na výrobu každého gel laku z řady Professional jsme řádně dohlíželi, otestovali je a vybrali jsme ty nejatraktivnější odstíny. Do nových kolekcí jsme tedy nevložili jen ty nejlepší gel laky, ale také kus sebe a dobře odvedené práce.

Pochlubte se, co jste s novými odstíny „vymňoukly“ vy. :) Budu se těšit na každou fotku, komentář a zprávu o tom, jak se vám nové kolekce gel laků líbí. A do toho nového roku vám všem přeji, ať se vám podaří vše, po čem toužíte. A taky ať vaše drápky zůstanou pořád krásně upravené!

Zdroje: pinterest.com, instagram.com, society19.com, minimal.minimaldesign.site, galeryhome.com, vipformen.com, orangenails.top, glamoutfitstrend.com, nailideastrends.com, fashionnita.com, weareladies.net, homelovein.com,  fashionsum.com, trends.diyandcraftweb.site, naildesignsjournal.com, forcreativejuice.com

 

 

Přihlášení do newsletteru

Zajímají vás novinky ze světa nehtového designu? Nechejte mi tu svůj e-mail a novinky vám pravidelně zašlu rovnou do vaší schránky!