S novým rokem přichází i nové kolekce!

Ne, nespletla jsem si množné číslo s jednotným. Za to mi je velkou ctí vám oznámit, že nový rok nám nadělil ne jednu, ale hned DVĚ nové kolekce gel laků! A já mám za úkol vám je představit. Tak dávejte pozor, poznávací jízda právě začíná.

1profesLet It Snow!

Přes Vánoce nám toho sice moc nenasněžilo. Ale sníh není to jediné, co vám může v následujících dnech vzít dech. Teda alespoň do té doby, dokud nespatříte tuhle novou kolekci gel laků. Čeká v ní na vás spousta dechberoucích zimních odstínů. Na nehtech tak můžete mít:

2letit

Uuuf, to je odstínu, viďte? Až z toho jde hlava kolem. Já sama si nemohu vybrat, který odstín se mi líbí více. Asi nezbyde nic jiného, než si je na drápkách vyzkoušet hezky jeden po druhém!

A co by to bylo za představení kolekce, kdybych vám sem nepřidala i nějakou tu fotoinspiraci. Galerie v odstínech Let It Snow! už na vás čeká.

Time to Warm Up

Tematicky pojmenovaná kolekce Time to Warm Up aneb „Čas se zahřát“ přichází s další řadou gel laků. Ty vám sice nezahřejí ruce, ale za to pohladí duši a potěší oko. S touto kolekcí vaše nehty zazáří všude, kam jen vejdete. Jaké odstíny vám přinese?

3warmu

A bez inspirace ani ránu, to dá rozum! 🙂

Co mají společného?

Jak jste si možná stihly všimnout, obě kolekce nám nabízejí něco trochu jiného. Jedna je plná chladných a úžasných odstínů. Ta druhá nabízí hřejivé barvy, které okamžitě evokují pocit teplé deky a hořícího krbu.

Je však několik věcí, které mají společné. Například to, že jsou obě z řady gel laků Professional. To znamená, že je s nimi modeláž nehtů velmi snadná. Ale také to, že vaše nehty vydrží krásně až 3 týdny. Všechny gel laky skvěle kryjí už v první vrstvě. A aby toho nebylo málo, vytvrdit je můžete jak v UV lampě, tak i LED lampě.

Na výrobu každého gel laku z řady Professional jsme řádně dohlíželi, otestovali je a vybrali jsme ty nejatraktivnější odstíny. Do nových kolekcí jsme tedy nevložili jen ty nejlepší gel laky, ale také kus sebe a dobře odvedené práce.

Pochlubte se, co jste s novými odstíny „vymňoukly“ vy. 🙂 Budu se těšit na každou fotku, komentář a zprávu o tom, jak se vám nové kolekce gel laků líbí. A do toho nového roku vám všem přeji, ať se vám podaří vše, po čem toužíte. A taky ať vaše drápky zůstanou pořád krásně upravené!

Zdroje: pinterest.com, instagram.com, society19.com, minimal.minimaldesign.site, galeryhome.com, vipformen.com, orangenails.top, glamoutfitstrend.com, nailideastrends.com, fashionnita.com, weareladies.net, homelovein.com,  fashionsum.com, trends.diyandcraftweb.site, naildesignsjournal.com, forcreativejuice.com

 

 

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.