Smoky Effect: Zahalte své nehty neonovým kouřem

Kouřový efekt si v záplavě nejrůznějších technik zdobení nehtů konečně vydobyl své místo na slunci. Na scéně už je minimálně dva roky, ale prozatím se schovával za clonou dýmu, a jak se zdá, čekal na svoji chvíli. A ta právě přišla! Buďte IN, dodejte svým nehtům oblak sytě barevného kouře. Ukážu vám, jak na to – s pigmenty NeoNail Smoky Effect to totiž jde skoro samo!

Pokud nejste ve světě perfektní manikúry žádným nováčkem, jistě víte, že kouřový nail art už mezi námi nějakou dobu je. Ze začátku se spíše objevovaly pokusy, kdy byl dým na černém podkladu čistě bílý. Vypadal opravdu realisticky. Přišla ale chvíle, kdy si nějaká slečna řekla, že přeci kouř nemusí být jen nudně bílý, může hrát všemi barvami!
2
Možná nápad přišel po nějaké prohýřené noci, kdy do oblaku, který zahalil taneční parket, problikávaly nejrůznější barvy rozhoupaných světel. Nebo milovnici kouřového nail artu došel bílý lak a tak sáhla po barevném. Ať tak nebo jinak – obdivuhodný styl zdobení byl na světě!

Ze začátku se „smoke nail art“ tvořil převážně za pomoci klasických laků. Barvy ale nemohly dosáhnout tak vysoké pigmentace, jako je tomu teď. Sytosti neonových pigmentů se může rovnat jen málo co! Právě ony jsou to, co dovedlo nail art prosycený dýmem na vrchol své slávy a já jim za to tleskám.  Ptáte se, co je na tom všem nejlepší? Tento kouř si může vychutnat každá z vás! Zdraví neškodí a vypadá luxusně! 🙂

NeoNail Smoky Effect: Pigmenty, po kterých jste vždy toužily!

Mohla bych se vám tu rozplývat, jak krásně výrazné, neskonale lehké a hedvábně hebké jsou tyto pigmenty speciálně vytvořené právě pro kouřový efekt. Mají veškeré vlastnosti, které jsou třeba, aby se vám nail art povedl na jedničku. Ale nechci vás předlouho natahovat, a tak si rovnou ukážeme postup krok za krokem.
34173894b8bc47e16866b3d1256f398b

Než začnete:

Na tuto úpravu jsou ideální gel laky, ale šikovné ruce si poradí i s gely. Popis samotného postupu v bodech najdete u každého pigmentu v popisku produktu. Řekla jsem si, že než to celé opisovat, raději vám postup ukážu na obrázku, ve videu, a ještě vám k tomu dodám několik tipů pro ty nejlepší výsledky.

  • Na rozmíchávání a vytváření kouřového efektu používejte zdobicí štěteček namočený do klasického cleaneru. V různých návodech na internetu najdete i zmínku o rozmíchávání lesklým topem. Práce s cleanerem je ovšem rychlejší a efektivnější.
  • Rozmíchávejte a hrajte si s pruhem kouře, dokud opravdu nebude vypadat dle vašich představ. Pokud se vám na něm stále něco nezdá, pak jen jednoduše není dostatečně rozmočený.
  • „Vymývejte“ cleanerem nejen kraje, ale i střed pruhu bílé barvy. Tmavší místa uvnitř vašeho dýmu dělají ten pravý kouřový dojem.
  • Pokud vám ujela ruka a místo pruhu dýmu máte na nehtech jeden velký oblak, můžete ho upravit za pomoci štětečku namočeného v alkoholu. Nevytvrzená bílá barva se dá lehce setřít. Postupujte opatrně a s rozvahou, ať vám na rukou trocha toho dýmu nakonec zbude.
Koukněte se na postup v praxi, hned vám bude celá záležitost o dost jasnější. 🙂 Video jsem si vypůjčila od samotných tvůrců pigmentu Smoky Effect – NeoNail Professional.

Neonové ombré – to prostě chcete!

pomaranczowo_cytrynowe_paznokcie

Co říkáte tomuto zářivému ombré?

Opravdu neskutečná záležitost, mít takovou parádu na drápcích.

A ano, i takto mohou vypadat vaše nehty s použitím pigmentů Smoky Effect. Zvládnou je i začátečnice a sluší naprosto všem. Jen to přiznejte, že takové chcete taky? Já bych je brala hned, zvlášť když je venku tak krásně.

Jak postupovat se dozvíte v popisku každého pigmentu NeoNail Smoky Effect. 😉

Myslím, že to by z teorie pro dnešek stačilo. Je čas na praxi! Doufám, že už chystáte gel laky a brzy se se mnou podělíte o bezkonkurenční smoke effect nail art i na Facebooku. Jak samy vidíte, inspirace máme tentokrát poskrovnu, tak ať ji trochu doplníme. Těším se na vaše výtvory!

Zdroje:
pinterest.com

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.