Vyzkoušeno za vás – Masky Kocostar splní i ta největší očekávání!

V tomhle článku dopřejeme nehtům zasloužený odpočinek. Metaforicky i doopravdy – řeč totiž bude o novince na trhu, pleťových maskách Kocostar. Ale pozor – nemusíte je používat jen na obličej, zkrášlit vám dokážou jakoukoliv část těla! Vyzkoušela jsem je na vlastní kůži a rovnou vám povím, že jsem nadšená. A teď si pojďme říct, čím mě vlastně masky tak ohromily?

Já osobně se považuju trošičku za maskového šílence. Když někde vidím masku, kterou jsem ještě nevyzkoušela, ani nemrknu a mám ji v košíku. Doma na mě pak čeká několik masek, které ale většinou nemám čas vyzkoušet. Proto mi přišlo vhod, když jsme se rozhodli napsat tenhle článek. Je to výhra pro všechny – my máme článek a já zase čas na aplikaci masky ve jménu vědy. Teda práce. Já se vždycky ráda obětuju pro objektivní recenzi.
Navíc se mi moc líbilo, že budu zkoušet jihokorejský produkt. Poslední dobou jsem si tamní kosmetiku moc oblíbila. Oni totiž přesně ví, co svědčí světlé jemné pleti. Zatím jsem doma neměla jediný jihokorejský produkt, který by mě zklamal. Takže masky Kocostar stály před těžkou zkouškou – musely splnit moje hodně vysoká očekávání.

1_2_

Jako první jsem rozbalila masku, jakou jsem ještě nikdy nezkoušela – masku na ruce. Podle balení je ideální pro suchou pokožku rukou, s čímž delší dobu bojuju. Mám suchou a ztvrdlou kůži kolem nehtového lůžka a v nervozitě nebo stresu si do ní rýpu a záděr je na světě. Maska krásně voněla (já tvrdím, že po grapefruitu, a manžel, že po neznámé směsi citrusů). Maska je na povrchu suchá a uvnitř je vystlaná plátýnkem s hydratační složkou. Na zápěstích jsou fixační samolepky, které vám pomůžou masku pevně sepnout kolem ruky. Upřímně ale nevím, jak bych si druhý pásek bez přítomnosti manžela připnula. Jestli to dokážete, jste moje hrdinky :). A teď už vás čeká 20 minut sladkého nicnedělání. Nebyli by to ale naši technologicky založení jihokorejští přátelé, pokud by se v rukavicích nedalo používat smartphone. Takže nohy nahoru a telefon do ruky!
Po 20 minutách jsem měla na rukou už jemné varhánky, ale jak byly hebké! Všechna suchá kůže zmizela a záděry se staly téměř neviditelné. Tohle nebyly moje ruce – tohle byly ruce šlechtičny! A to nebyl jenom můj pocit, ale objektivně to potvrdil i manžel. A to je co říct. I teď, několik hodin po kúře, vypadají moje ruce nádherně a svěže. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží.
2_2_
3_2_
4_2_

Po téhle masce jsem věděla, že ta druhá, obličejová a hydratační, mě nezklame. Jsem zvyklá na hodně plátýnkových masek, vyzkoušela jsem i kopu klasických gelových, jílových a sloupávacích. Nic mě nemůže překvapit.
Zadní strana balení je lehce průhledná, a tak bylo vidět, že uvnitř melounové masky je plátýnko s malými melounky. To mě taky nemůže rozhodit – z cest po Japonsku jsem si dovezla děsivé masky psí i kočičí. Melouny jsou oproti tomu decentní potisk. Po vybalení jsem zjistila rozdíl – tahle maska není na celý obličej, ale skládá se ze 12 malých koleček, která si připlácnete na partie, které vás na obličeji nejvíc trápí a potřebují hydratovat.
Maska (stejně jako její předchůdce) krásně voněla, ale ne nijak agresivně. Jednotlivá kolečka na obličeji dobře držela a v průběhu z obličeje nepadala. Co mě trochu zarazilo, bylo, že v obalu zůstalo ještě dost tekutiny. Jako spořivý člověk jsem na sebe ještě natřela každý zbytek, který jsem z balení vylovila.

5_1_

Jako u většiny textilních masek je i u Kocostar doporučeno po sundání masky zbytek tekutiny vmasírovat do obličeje a nesmývat. Tady bych doporučila aplikovat masku před spaním, protože po sundání masky si připadám ulepená. Ve spánku by mi to bylo nejspíš jedno. Z masky samotné mám ale dobrý pocit. A jak jsem zmínila na začátku – teď by se přede mnou měl třást i zbytek produktů Kocostar, protože si je najdu a dám si je na obličej!

Post navigation

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.